Gdzie kupić

Produkty firmy HappyPet mogą Państwo nabyć w dobrych sklepach i hurtowniach zoologicznych. Pełna oferta hurtowa dostępna jest w tym miejscu.

qxb3x0s8Sprzedaż detaliczna

Klientów detalicznych zapraszamy również do zakupu produktów HappyPet za pośrednictwem uznanych sklepów internetowych:

Sklep internetowy EasyPet już długi czas działa na rynku elektroniki dla zwierząt. W swojej ofercie posiada wiele produktów, a na wyjątkową uwagę zasługuje bardzo duży wybór elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. Znajdziemy tutaj obroże do tresury, niewidzialne ogrodzenia oraz obroże antyszczekowe. W ofercie nie zabrakło również akcesoriów dla zwierząt marki HappyPet.

Sklep ABC Tresury to internetowy sklep oferujący elektroniczne systemy do tresury psów i kotów. Priorytetem sklepu jest przede wszystkim błyskawiczna wysyłka oraz szeroki wybór. Oferta tego sklepu skierowana jest do zawodowych treserów i hodowców, a także do właścicieli psów i kotów, którzy są kolejnymi domownikami. Dlatego też w ofercie znajdziemy akcesoria i zabawki marki HappyPet.

qxb3x0s8Sprzedaż hurtowa

Dla sklepów, hurtowni i osób zainteresowanych współpracą hurtową przygotowaliśmy pełną ofertę na zoologicznej platformie hurtowej www.ZooTop.pl.